📞 0 505 646 24 50📍 Alsancak/İzmir

İzmir Avukatlık Hizmetleri

Hizmetler

Büromuz hukukun çeşitli alanlarında bilgi birikimi ve uygulama tecrübesi ile müvekkillerine en iyi ve en hızlı şekilde hizmet sunma gayesi ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

İzmir Avukatlık HizmetleriBüromuz hukukun çeşitli alanlarında bilgi birikimi ve uygulama tecrübesi ile müvekkillerine en iyi ve en hızlı şekilde hizmet sunma gayesi ile faaliyetlerini sürdürmektedir.
1

Boşanma Avukatı

Evlilik birliğinin sonlandırılması amacıyla açılan anlaşmalı ve çekişmeli boşanma davalarında sizin haklarınızı savunuyoruz.

2

Miras Avukatı

Miras davası yürütülmesi sürecinde İzmir miras avukatı olarak müvekkillerimizin menfaatlerini gözeterek hakları almaları için çalışıyoruz.

3

İş Hukuku Avukatı

İzmir İş Hukuku Avukatı olarak, işçi ve işveren veya Sosyal Güvenlik Kurumu arasındaki uyuşmazlık davalarında, iş hukukuna ilişkin anlaşmazlıkların çözümü için işçi veya işvereni temsil ediyoruz.

4

İdare Avukatı

Birey ile kamu kurumu arasında yaşanan hukuki uyuşmazlıklarda müvekkillerimizin bizzat idari kuruma başvurusunda veya idari yargıda açılması gereken davalarda yanlarındayız.

5

Tapu Avukatı

Gayrimenkul hukukuna ilişkin hizmetlerimiz taşınmazların alımı, satımı, intikali, kiralanması, gayrimenkul değerleme ve değer artışı analizi, tapu işlemleri, ipotek ve rehin tesisleri, tapu iptali ve tescil, tapu kaydı düzeltme davaları gibi alanlarda da destek sağlıyoruz.

6

Kira Avukatı

İzmir kira avukatı, kira bedellerini artırmak için ihtiyaç nedeniyle kiracının tahliyesi, işyeri ve konut; kira sözleşmesi hazırlanması, tahliye taahhüdü hazırlanması gibi konularda yanınızda.

7

Araç Değer Kaybı Avukatı

Araç değer kaybı avukatı trafik kazaları sonucunda oluşan hasarlar ve hukuki süreçler için size danışmanlık ve vekillik hizmeti vermekte.

8

Trafik Kazası Tazminat Avukatı

Trafik kazaları sonucunda oluşan hasarlar ve hukuki süreçler için Trafik kazası tazminat avukatı olarak size danışmanlık ve vekillik hizmeti veriyoruz.

İzmir Araç Değer Kaybı Avukatı, Trafik Kazası Tazminat Avukatı, İzmir Boşanma Avukatı, İzmir Miras Avukatı, İzmir İş Hukuku Avukatı, İzmir İdare Avukatı, İzmir Tapu Avukatı, İzmir Kira Avukatı

Avukat İhtiyacınız Mı Var?

Hukuki destek için Avukat Merve Kolman'a ulaşın.